article-na-m2m-marketGeldiğimiz noktayı daha iyi görebilmek için öyle çok geriye gitmeye gerek yok. 150 karakterle SMS gönderirken MMS geldiğinde çok heyecanlanmıştık. Çünkü cep telefonuyla fotoğraflarımızı çok uzaktaki insanlara anında gönderebiliyorduk. Bugün ise 3G teknolojisi ile kameraya bağlanarak evimizi online izleyebiliyoruz.

Geldiğimiz nokta gerçekten inanılmaz bir boyuta ulaştı. Hayatımıza yeni yeni giren makineler arası iletişim (M2M) teknolojileri ise bizi bambaşka bir boyuta taşıyor. Kişisel anlamda da kurumsal anlamda da çok önemli avantajlar barındırıyor. Geleceğe hazırlanan firmaların muhakkak bu alana yatırım yapması gerekiyor.

Geleceğe hazırlanan firmalar, gelecekte güçlü olmak isteyen firmalar teknoloji alt yapılarını şimdiden geliştirmeliler. Aksi takdirde belli bir noktadan sonra ilerleyemez ve bir süre sonrada kapanmak zorunda kalır. Biz Superonline olarak firmalar hakkında araştırma yaparak gelecekte hangi noktalarda sıkıntı yaşayacaklarını, hangi teknolojilere yatırım yapmaları gerektiğini anlatıyoruz.

Firmalara gitmeden önce o firmanın röntgenini çekiyoruz. Ellerinde ne varsa ona uygun çözümler çıkarıyoruz. Anlaşma sağlandığı an uygulama aşamasına geçiyoruz. Bir süre sonra o firma direkt olarak fayda sağlamaya başlıyor.

Can Ergör 27.11.2013 - 13:56’de yazdı, Kategori : Blog

BENZER YAZILAR