Kürşat Şahin 07.01.2014 - 16:20’de yazdı, Kategori : Blog, GİRİŞİMCİLİK

proje kurdu‘Proje Kurdu’ güvenli platformu her iki taraf için de güvenli iş ortamı sağlıyor. Proje sahipleri, işim zamanında teslim edilecek mi, iyi bir iletişim sağlayacak mıyız gibi kaygılara kapılmadan Proje Kurdu güvencesiyle işlerini yürütebiliyorlar. Sağlanan güven ortamı Proje Kurdu’nun sağladığı en önemli avantajlardan biri.

Birlikte çalışacağınız uzmanın ücretini Proje Kurdu’nun kasasına bırakıyorsunuz. O andan itibaren uzman kişi proje üzerinde çalışmaya başlıyor. Projeyi bitirir bitirmez karşı tarafa bildiriyor. Tabii bu süreçleri Proje Kurdu üzerinden yürütmeniz gerekiyor. Proje Kurdu’undan koparsanız yani uzman kişiyle telefon ya da e-posta ile iletişime geçerseniz Proje Kurdu’nun güvencesi ortadan kalkar.

Uzman projeyi bitirip karşı tarafa durumu bildirdikten sonra işveren projeyi onaylarsa Proje Kurdu, projeyi yapan uzmana ödemeyi yapıyor. Ayrıca bu süreçleri aşamalara bölebilirsiniz. Örneğin, uzun soluklu bir proje yaptırmak için 5 bin lira ödeme yapacaksınız ödemeyi parça parça da yapabilirsiniz.

Proje sahiplerinin ve uzmanların karşılıklı yorumlarına da yer veriyoruz. Bir uzman hakkında yapılan yorumlar ona iş vermek isteyen proje sahipleri için oldukça önemli. O kişinin daha önce yaptığı işleri nasıl yaptığı ya da önceki işverenin o kişiden ne kadar memnun olduğunu da öğrenebilirsiniz. Bu anlamda yorumlar her iki taraf için de referansa dönüşüyor.

Hakkında

PROJEKURDU.COM / Yönetici - Kurucu

WiSE'IN DİĞER VİDEOLARI

BENZER VİDEOLAR