Ömer Faruk Alış 14.12.2016 - 9:06’de yazdı, Kategori : SEKTÖRLER, TEKNOLOJİ, Videolar

Organon Analytics CTO Ömer Faruk Alış, Analytics As A Service çözümünü diğer analitik çözümlerden ayıran ne olduğunu Wise TV’ye anlattı.

Alış, “Spesifik olarak Analytics As A Service çözümümüzü, genel olarak da Organon ürün ve servislerini diğer çözümlerden ayıran 3 temel özellikten bahsedebilirim:

Birincisi Otomasyon: İş problemini başından sonuna ve otomatik olarak çözüyoruz. Sürecin tüm adımlarını adresliyoruz. Örneğin, bulut üzerinde sunulan Machine Learning çözümlerinin tamamı, ham verinin işlenmeye hazır olduğunu varsayıyor. Halbuki bu emek yoğun ve zahmetli bir süreçtir. Çözümlerimiz, veri kalitesinin kontrolü, veriyi analize hazırlama, raporlama gibi emek yoğun adımları da otomatik hale getirmiş durumda.

İkinci özelliği Düşük Maliyet: Yüksek performanslı hesaplama yapabiliyoruz. Böylece hesaplamanın birim maliyetlerini düşürüyoruz.

Üçüncü özellik ise Hız: Otomasyonun, ve yüksek performanslı hesaplamanın bir sonucu olarak bir projeyi çok hızlı bitirebiliyoruz. Ham veriye eriştikten sonra en geç 3 gün içerisinde bir servisin sonuçlarını üretime alabiliyoruz” dedi.

Hakkında

Organon Analytics CTO

WiSE'IN DİĞER VİDEOLARI

BENZER VİDEOLAR