Selver Yıldız K.Koyuncu 15.03.2013 - 1:01’de yazdı, Kategori : BAŞARI HİKAYELERİ, Videolar

Logitech Pazarlama Müdürü Selver Yıldız Küçükkoyuncu, ”Her proje için geçerli olan bir kural var: Planları ve hedefleri çok iyi belirlemek. Bir pazarlamacı olarak özellikle hedef kitlenizi çok iyi tanımanız lazım. Biz sosyal medyada hedef kitlemizle arkadaş olmayı ve onları dinlemeyi amaç edindik. Bunun yanı sıra doğru bir ekiple çalışıyoruz. Profesyonel insanlarla ortak çalışmalar yürüterek ve sosyal medyada çeşitli kampanyalar düzenleyerek kullanıcılarımızla kurduğumuz bağı güçlendiriyoruz.”dedi.

Küçükkoyuncu, ”Sosyal medyada hedef kitlemize uygun bir iletişim dili kullanıyoruz. Tutarlı bir dille yaklaşık bir yıldır kullanıcılarımıza samimi ve içtenlikle yanıt vermeye çalışıyoruz; çünkü interaktif bir ortamdayız. Bu nedenle markaların çok dikkatli olması ve her şeyi planlayarak yol alması gerekiyor. Dolayısıyla biz de planlarımız doğrultusunda hedefimize ulaşabildik.

Sosyal medyada kullanıcılarımıza güçlü bir iletişim hizmeti verebiliyoruz. Teknoloji çok ince bir çizgidir. Bu iletişimi işleyişine koymayan firmalar sosyal medyada başarılı olamaz.” diye konuştu.

Hakkında

Logitech Pazarlama Müdürü

WiSE'IN DİĞER VİDEOLARI

BENZER VİDEOLAR