Serhat İnce 27.03.2017 - 18:16’de yazdı, Kategori : TEKNOLOJİ, Videolar

Wise TV’ye konuşan Total Oil Türkiye Bilgi Teknolojileri Müdürü Serhat İnce, Microsoft Dynamics CRM ve Pargesoft akaryakıt sektörüne sağladığı katkılar hakkında bilgi verdi.

Firmaların Yakıtmatik gibi standart çözümlerin için kurgulanması zor ERP ya da otomasyon uygulamaları seçtikleri için hedefe ulaşmada zorluk çektiklerinin altını çizen Total Oil Türkiye Bilgi Teknolojileri Müdürü Serhat İnce, “Yakıtmatik gibi standart çözümler uygulama platformlarında firmalar bu çözümleri iyi hissettikleri ve çok yatırım yaptıkları platform ile çözme eğilimine gidiyorlar. Bunlar; ERP ya da otomasyon uygulamaları oluyor. Müşteri ilişkilerine dayalı bu tarz sistemleri çözerken ise hem kendileri zorlanıyor hem de platformu zorluyorlar. Dolayısıyla sonuçta istenen ürün ve hizmet hiçbir zaman hedeflenen performans kriterlerine ulaşmıyor.” dedi.

Microsoft Dynamics CRM adı üzerinde müşteri ilişkileri için tasarlanan bir platform olduğunu belirten İnce, “Çok farklı segmentlerdeki müşterilerimize istenen sonuçları, sistemleri kurgulamamıza yardımcı oldu. Pargesoft’un burada yarattığı farklılık, tıpkı ticari birimlerimizdeki bir satış müdürü, sahadaki satış personeli yada satış destek personelimiz gibi bizimle beraber süreçleri incelemeleri, analiz etmeleri ve buna dönük akaryakıt sektörüne bu özel çözümü geliştirmeleri bize en büyük katkıyı sağladı.

 

Hakkında

Total Oil, Türkiye Bilgi Teknolojileri Müdürü

WiSE'IN DİĞER VİDEOLARI

BENZER VİDEOLAR