Gafur Yılmaz 15.12.2016 - 14:21’de yazdı, Kategori : MOBİLYA, Videolar

Asprtie Mobilya Ticaret Müdürü Gafur Yılmaz, mobilya sektöründe seçimlerin, renklerin, tasarımların, boyutların ailelere göre değişkenlik gösterdiğini Wise TV aracılığıyla anlattı.

Yılmaz, “Mobilya sadece ihtiyaç değildir. İnsanların sosyal çevreleri nasılsa yaşam alanlarını ona göre inşa ediyorlar. İnsanların gelirine ve sosyal çevresine göre yaşam alanları gelişiyor, değişiyor. Ev döşerken ihtiyaçları birinci derece ön plana çıkıyor. İhtiyaçları tespit edebilmek için aileyi tanımak lazım. Okuyan bir aileyse ortam ışık almalı, renkler huzur vermeli, konforlu olmalı. Kalabalık aile ise büyük masalar ortaya çıkıyor. Gençler için genç odaları, bunların beraber olduğu sinema odaları…

Bunlar rastgele yapılan şeyler değil; her şey analizle, insanların yaşam standartları, yaşam kaliteleriyle oluyor. Yaşa göre ihtiyaçlar karşılanır ve yuva ortamında buluşturulur. İyi analizle beraber iyi bir planlama, iyi bir üretim ve iyi bir teslimat olduğu zaman siz başarılısınız. Genelde evlerde hanımefendiler kraldır. Ve hanımefendinin zevkine göre mobilya döşemesi yapılmalıdır. Bunun için iyi planlamaya gidilmelidir” ifadelerini kullandı.

Hakkında

Asortie Mobilya Ticaret Müdürü

WiSE'IN DİĞER VİDEOLARI

BENZER VİDEOLAR